http://footballfan.com.ua/images/stories/news_images/feb_11/chigrinsky_1.jpg

Захисникові Шахтаря Дмитру Чигринському вдалося відзначитися в поєдинку Копа справ Сол з датським Нордшелланд (3:1). Однак донеччанам знову не вдалося залишити свої ворота сухими ...

- Вирішальним мій гол не був, а що стосується матчу, то якщо прибрати те, що самі собі створили, то в цілому зіграли організовано. Помилки технічного плану, неточності при передачах призвели до небезпек біля наших воріт. У цілому, за рухом, перебудовувалися непогано, думаю, що зробили ще один крок до оптимальної форми.

- На початку гри були незрозумілі паси супернику ...
- Зазвичай про такі моменти навіть не замислюєшся. Може, поверховість ще була присутня. Не можна сказати, що була недооцінка суперника - такого не було. Начебто все це робив тисячу разів, а тут стався збій. Треба бути уважніше. Виключимо ці моменти, додамо в організації, додамо фізичну форму, точніше, покращимо і я думаю, що все буде нормально.

- Наступний суперник на турнірі норвезький Русенборг розгромив Спартак з несподіваним результатом - 4:0. Коли дізналися рахунок, сильно здивувалися?
- Ми тільки виїжджали з готелю вже знали, що по ходу гри до 27-й хвилині було вже 0:3. Пояснити складно, ми гру не бачили, можна тільки припускати. Хотілося зіграти зі Спартаком, їх обіграти, але якщо Русенборг сильніше, значить буде ще цікавіше з ними. До того ж це останній матч перед від'їздом у національні збірні. Хороший, організований суперник. Нам якраз такі потрібні.

- З побаченого півгодини гри норвежців, які зробив висновки?
- Спартак контролював хід гри, але це і зрозуміло. За рахунку 3:0 суперник може віддати ініціативу. Русенборг не сильно відрізняється від інших скандинавських команд. Вони беруть за рахунок організації. Обіграти з таким рахунком таку команду, як Спартак, навіть з урахуванням того, що підготовчий період, говорить багато про що.